Про компанію Tmak

Заснована в 2002 році як майстерня запасних частин на площі 50 м2, ТМАК МАКINА виконувала свою роботу, приділяючи першочергову увагу довговічності та якості для всіх своїх виробів і швидко зарекомендувала себе. В день свого створення, компанія поставила собі за мету, зробити виробництво хлібобулочних виробів за допомогою машин, які забезпечать швидкість, якість, гігієнічність при роботі на виробництві.


У 2008 році наша компанія розробила СООКІЕМАК, що виробляє продукцію за якістю та смаком, як при ручній роботі і запропонувала його для сектору обслуговування. Наша машина, яка за короткий час стала відомою на ринку, почала використовуватися великими виробниками хлібобулочних виробів, які керують сектором і вони поступово припинили постачання імпортної техніки із-за кордону.


Ми наполегливо працюємо над розробкою нових апаратів і машин, охоплюючи значну частину нашої науково-дослідницької компанії. Серйозним результатом цієї роботи стала розробка машини для печива, яка випускається лише декількома компаніями в світі. Наша машина, більш практична, швидша та економніша своїх аналогів, в результаті стала машиною, якій сьогодні наслідують світові гіганти.

Свої виробничі потужності площею 300 м2 ми використовуємо тільки для досліджень та розробок і завжди тримаємо двері відкритими для клієнтів, які хочуть провести демонстрацію. Окрім класичного виробника машини, нам вдалося зберегти своє ім’я на передньому плані завдяки різноманітним рецептам хлібобулочних виробів і технологіям виробництва, які ми розробили та запропонували споживачам.

ТМАК МАКINА притримується високих стандартів обслуговування, якості, та задоволеності клієнтів. Від виробничої зони до упаковки, ми довели, що важливо тримати якість на найвищому рівні і продовжуємо щодня працювати над його вдосконаленням.


У 2019 році виробництво займало 2500 м2 закритих майданчиків і 500 м2 відкритих.


У тому ж році ми збільшили свою потужність, обладнавши виробництво новими технологіями. Наша компанія, яка займає серйозні світові позиції в області виробництва печива, експортує свою продукцію в 55 країнах світу.